מחנכים את העתיד

הצטרפו לקידמה

הצטרפו למאות מורים ומחנכים שכבר החלו לשלב את המדפסת התלת-ממדית ככלי לימודי חדשני, המקנה מיומנויות וכישורים הנדרשים במאה ה-21

6 מפגשים (סה"כ 30 שעות אק.)  בהן נרכוש:

- ידע בהפעלת המדפסת

- שליטה בתוכנות לעיצוב ולהדפסה תלת ממדית

- פיתוח יחידות לימוד הנתמכות במדפסת

- ידע תאורטי ומעשי בגישות חינוכיות בנושא

- מענה לסוגיות שונות בשימוש במדפסת בבית הספר

מכון מופ"ת

תל אביב

התעדכנו בדף הקורסים

ערן, מורה בבית ספר יסודי

הגעתי לקורס עם ניסיון מסוים בהדפסת תלת מימד. יחד עם זאת, ראיתי בהשתתפות בקורס כזה הזדמנות להעמיק את הידע והניסיון בנושא ולהתמקצע יותר בכל מה שקשור בשימוש בכלי הזה על מנת לשלב אותו בהוראה שלי ולהוביל את כל נושא השימוש במדפסת תלת מימד בביה"ס.

לאורה, באישיות המיוחדת שלה, הובילה את הקורס ויצרה בקבוצה, אווירה של למידה, שבמרכזה גישה שמעודדת לשאול שאלות, לעורר סקרנות ולהעמיק.

אורלי, מורה בחט״ב

הקורס הדפסת תלת ממד בחינוך נפתח עם אנרגיות רבות  כבר בתחילתו ; סקרנות, חדשנות והרבה סימני שאלה: מה הרציונל והערך המוסף? מהם הכלים התוכנות האפליקציות? האם החומר רעיל? איזה פדגוגיה וגישות עומדות מאחורי השימוש במדפסות 3D? איך ניתן לרתום אותן לחינוך ,כיצד ניתן לפתח יחידת לימוד משלבת מדפסות 3D? מה תפקיד המורה המוביל חדשנות זאת, ומה יתרון שיפיק מכך התלמיד? ויתרה  מזאת פנינו לאן? ולמה מדפסות -3D?

במהלך המפגשים ,בהובלתה המקצועית המאתגרת והנעימה של לאורה לוין, אשר הדביקה אותנו בהתלהבותה לתחום, קיבלנו מענה לכל השאלות.

מזל, מורה בחט״ב

בחששות כבדים הצטרפתי להשתלמות במדפסת תלת מימד, אך הרצון להשתמש בכלי מיוחד וחדשני, שעשוי לשדרג את העבודה שלנו עם הילדים , לתרום לסיפוק רב ולהרחיב מעגלי תקשורת יצר את ההנעה הראשונית.

הצלחת להשתמש במפתחות הנכונים ולהתאימם לכל אחד מאיתנו , להוריד חששות ולפתוח דלת לעולם מאתגר.

במבט קדימה אין לי ספק שנתרמתי מהנחייתך עתירת הידע ורחבת האופקים  ומהידע הרב שרכשתי לגבי השימוש בתוכנות העיצוב והפעלת המדפסת.

מעיין, מורה בתיכון

באופן אישי מאוד נהניתי מההשתלמות. אני מגיעה מתחום העיצוב ואני גם אדם מאוד טכני ועל כן היה לי מאוד פשוט להבין את התוכנות ואיך להשתמש בהן.

אני מאוד אוהבת גימיקים וגדג'טים וישר יכולתי לראות כיצד המדפסת תוכל לשמש אותי בתחומי ההוראה שלי ובעיקר לקידום קבוצת הרובוטיקה של בית הספר.

ניקי, מורה בתיכון

הקורס היה מרתק והועבר בצורה ברורה וממוקדת תוך שליטה מלאה בתוכנות הרלוונטיות ובמכשיר נשוא הקורס – מדפסת התלת ממד.

|יש בכוונתי להעביר את הידע שרכשנו למורים אחרים בבית הספר בכדי לעורר עניין שייצור בשלב ראשון בקשות לתוצרים ומאוחר יותר יוביל להרחבת השימוש.

לאורה, תודה על קורס נפלא.

אם אני מעריך את זה נכון אצטרך בקרוב מאוד עוד מדפסת בבית הספר…

יפעת, מורה בחט״ב

הקורס הי מרתק. פתחת בפניי עולם שלם חדש ומאתגר.

אין ספק שאת התהליך שעברתי בקורס  יעברו תלמידיי בצורה דומה.

אני רוצה בהזדמנות זו להודות לך לאורה על ההכוונה, על הסבלנות, על השלווה שאת משרה בשיעורים ועל הביטחון שהענקת לי בנוגע להדפסה במדפסת תלת מימד. הגעתי להשתלמות הזו עם כמה חששות, אך אני יוצאת ממנה עם תשובות ועם ידע שנוטע בי המון בטחון.

מצוין! נחזור אלייך בהקדם

או לקבלת פרטים נוספים ויצירת קשר: